Чому до аптеки більшість пацієнтів доходить, а до психолога – ні? Психологічне консультування у Краматорську

dyjukigdf

Слабкість, апатія, біль у серці, безконтрольний прийом їжі, біль у шлунку – це небезпечні «дзвіночки», які говорять про важливі події у організмі і є приводом, звернутися до лікаря.
Який подив викликає у пацієнта діагноз сімейного лікаря – психосоматичний розлад під час стресу.
Психосоматичні захворювання – це такий хворобливий стан, у якому тілу погано тому що погано душі. Є психічні розлади, що виявляються на фізіологічному рівні. Під психосоматичними розладами маються на увазі лише захворювання, що виникли або загострилися на тлі стресу.
Терапевти зазначають, що останнім часом у рази збільшилася кількість пацієнтів із подібними симптомами. Безумовно, все це пов'язано із затяжною фазою військових дій, неможливістю повернутися до колишнього життя, невизначеністю та іншими факторами стресу.

Яке ж лікування пропонують лікарі для пацієнтів із психосоматичним розладом?

Перша складова – це заспокійливі засоби, і друга, не менш важлива – консультація психолога або психотерапевта. Адже саме від роботи з фахівцями з психічного здоров'я зменшується термін прийому та дозування заспокійливих препаратів.

Чому ж, якщо до аптеки більшість пацієнтів доходить, то до психолога – ні?

Незважаючи на зростання популярності психології в нашому суспільстві за останні роки, багато хто впевнений, що це дороге задоволення.
Ще однією причиною є страх, який обумовлений частіше всього стереотипом про те що до психолога на прийом потрапляють не нормальні люди.
Таким чином, людина, який може стати краще за декілька дів або тижнів, відмовляється від другої частини лікування, і постійно сидить на заспокійливих.
Але, добра новина складається у тому, що такий людей с кожним разом стає менше.
У Краматорську з 2016 року працює злагоджена команда професійних психологів, які оказують допомогу по всій області. Саме вони першими почали проводити ефективну терапію EMDR для наших мешканців. Навіть у період карантину не припинили своєї діяльності, продовжуючи працювати як у офлайні, так і у онлайн режимі. Працювали и продовжують це робити як з дорослими, так і з дітьми. Результатами цих років праці є сотні цивільних мешканців, які змогли змінити якість свого життя та позбутися не потрібних тривог та страхів.
Також, організували ефективні програми для медперсонала Краматорська, допомагаючи нашим медікам покращити свій стан у тяжкий період навантажень від ковіда.
Найважливіше, це професійна етика психологів – зустрічі проходять зручно для вас та конфіденційно. Усі послуги надаються психологами безкоштовно.

Але не треба думати, що безкоштовні послуги – це послуги якоїсь низької якості. Найкращі спеціалісти у галузі психіатрії можуть надавати свої послуги безкоштовно, завдяки проектам, які фінансуються та покривають затрати.

За кваліфікованою психологічною допомогою телефонуйте до Центру Психічного Здоров'я та Психосоціального Супроводу за номерами телефонів: 066 757 04 15

Всі послуги, які проводять фахівці Центру – безкоштовні!
Центр Психічного Здоров'я та Психосоціального Супроводу в рамках проекту "Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка потерпілих від конфлікту в Україні в Донецькій та Луганській областях" за сприяння Міністерства закордонних діл Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна - Львів, який реалізує ГО "Підтримка психічного здоров'я - асоціація фахівців у галузі психічного здоров'я".

 

*на правах реклами

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.67 3 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter